
Effectieve internal audit communicatie – met Yoram Adriaanse
Hoe maak je auditbevindingen écht effectief? Ofwel: delivering insights that drive action. Wat is de rol van communicatie binnen internal audit, juist nu nieuwe tools en technieken kansen bieden om scherper en strategischer te communiceren? Peter Hartog (IIA) en Nicole de Groot (Audit Magazine) gaan hierover in gesprek met Yoram Adriaanse (internal audit leader bij IKEA).
Reacties (2)
Wilt u ook een reactie plaatsen?
Voor het plaatsen van een reactie vereisen wij dat u bent ingelogd. Heeft u nog geen account? Registreer u dan nu. Wilt u meer informatie over deze vereiste? Lees dan ons privacyreglement.
Lees meer over dit onderwerp:
Koers op cultuur en langetermijnwaardecreatie
Jaap van Manen, voorzitter van de Monitoring Commissie en John Bendermacher, voorzitter van IIA Nederland, over de veranderingen in de Corporate Governance Code en de rol van de internal auditor.
Lees meerDe kracht van communicatie tijdens het auditproces
Hoe leid je een audit zo dat auditresultaten gedragen worden? Zet de communicatiedriehoek ‘inhoud, proces en relatie’ in en ga een gezamenlijke taal spreken in een gedeelde wereld.
Lees meer
Ik vind dit soort podcasts interessant. Zouden jullie ook aandacht kunnen besteden aan de vraag in hoeverre kunstmatige intelligentie (AI) auditwerkzaamheden van auditors overneemt, of dat AI vooral fungeert als hulpmiddel voor de auditor?
Hi Mouad, Goed te horen! 11 december was er een podcast over AI als object van onderzoek. Maar jouw vraag is een andere. We nemen het mee!