
Uitbesteding van de IAF – met Ronald van de Langenberg
Door de toenemende krapte op de arbeidsmarkt en druk op budgetten staan steeds meer organisaties voor de keuze: hoe organiseren we onze internal auditfunctie? In eigen beheer, samenwerken met externe partijen, of toch uitbesteden? Peter Hartog (IIA) en Raymond Wondergem (Audit Magazine) duiken samen met Ronald van de Langenberg (oprichter en partner InAudit) in de wereld van outsourcing, cosourcing en insourcing van de internal auditfunctie.
Reacties (0)
Lees meer over dit onderwerp:
Stakeholderarena – stakeholders in een gladiatorenpak?
Het klinkt alsof we het gaan hebben over een Romeinse arena waarin stakeholders in een gladiatorenpak met elkaar het gevecht aangaan, maar niets is minder waar. In een stakeholderarena komen internal auditors en hun stakeholders bijeen om de dialoog aan te gaan.
Lees meerDe compliance officer over audit
Xander Smit, compliance officer bij Rabobank Nederland, heeft een achtergrond als controller en internal auditor bij Rabobank Nederland. Hij schetst het beeld van de compliance officer over audit binnen de context van Rabobank Nederland.
Lees meer
Wilt u ook een reactie plaatsen?
Voor het plaatsen van een reactie vereisen wij dat u bent ingelogd. Heeft u nog geen account? Registreer u dan nu. Wilt u meer informatie over deze vereiste? Lees dan ons privacyreglement.